Správná volba má úspěšně za sebou pilotní fázi

Celkem 7 základních škol v Plzeňském kraji se během jarních měsíců zapojilo do ověřování produktů vytvořených v rámci projektu Správná volba.

Realizační tým projektu vytvořil pro vás – pedagogy a vaše žáky mnoho užitečných výstupů. Všechny vytvořené produkty byly v uplynulých týdnech využívány učiteli voby povolání přímo ve vyučovacích hodinách.

Mezi nejpoužívanější patřily stránky Poradce v Plzeňském kraji, které mají být studnicí nápadů pro oživení hodin volby povolání. Z prvních ohlasů soudíme, že tyto stránky plní svůj účel a že zde nalézáte a snad i nadále budete nalézat inspiraci do svých vyučovacích hodin.

V průběhu celé pilotní fáze shromažďoval realizační tým ohlasy postřehy a připomínky k novým produktům. Na základě obdržené zpětné vazby se budou produkty dále vylepšovat a doplňovat tak, aby byly ve školním roce 2010/2011 připraveny k plnému využití na více než 40 školách v kraji.

„Zkušební provoz“ je tedy úspěšně za námi. Naše poděkování patří všem zúčastněným školám a zejména výchovným poradcům přímo zapojeným do tvorby a ověřování projektových produktů.

© 2009 Správná volba, provozuje Regionální rozvojová agentura PK o.p.s.

Tvorba webových stránek: Creative Studio s.r.o., redakční systém 4site CMS